trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Emek-İş Madeni Sıvama

Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmamız, madeni sıvama alanında hizmet vermektedir. Alüminyum, bakır, pirinç, sac paslanmaz sıvama işleri temel çalışma alanlarımızdır.
Uzman kadromuz ve uzun yıllara dayalı bilgi birikimimiz ile tüm madeni sıvama işlerinizde etkin çözümler üretmekteyiz. Amacımız, sektörün alüminyum, bakır, pirinç, sac paslanmaz sıvama işleri ihtiyaçlarını özenle ve hızlı bir şekilde karşılamaktır.
Daima kaliteli hizmet anlayışı üzerine kurulan firmamız, teknik donanımı ve deneyimli ekibi ile güvenle hizmet alabileceğiniz bir adrestir.
Konum itibariyle sanayi firmalarının merkezinde bulunan şirketimiz, bu sayede imalatçı müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu metal sıvama işlerini en kısa zamanda kendilerine teslim edebilmektedir. Siparişlerinizi taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ve istenen nitelikte teslim etmekteyiz.
Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla sektörümüzdeki teknolojik gelişme ve yenilikleri takip etmekte ve imalatımızda güncel teknolojiyi kullanmaya gayret etmekteyiz.
Müşterilerimizin beklentilerinin üstünde kaliteli hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslimat ile gelen taleplere anında karşılık veren bir firma olarak ihtiyaçları en hızlı ve doğru şekilde karşılama hedefi ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Madeni Sıvama Sektöründe Çözüm Ortağınız
  • Savunma Sanayii CNC Madeni Sıvama Uygulamaları
  • Medikal Sektöründe CNC Metal Sıvama Uygulamaları
  • Madencilik Sektöründe CNC Metal Sıvama Uygulamaları
  • Havalandırma Sektöründe metal Sıvama Uygulamaları

Madeni Sıvama Uygulamalarında Yüzlerce Sektörle İşbirliğimiz Devam etmektedir

Nasıl Çalışıyoruz?
Projeden Başladığımız Uygulamalar

Proje Bazlı Uygulamalarınızda Hammadde Seçimi, Uygulanabilir Sıvamalık Malzemenin Mukavemetleri,Olumlu ve Olumsuz etkileri, Numune Hazırlanması İmalat Aşamalarında Bilgilendirilme Ürün tesliminde ve Teslim Sonrası Hizmetlerimiz arasındadır

Whatsapp
Emek-İş Madeni Sıvama
Emek-İş Madeni Sıvama
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?